Bojler ARISTON VELIS EVO 100 1,5kW elektrický hranatý bílý 1500W

img
bojler-ariston-velis-evo-100-15kw-elektricky-hranaty-bily-1500w-1-38028.jpg
 
 

Ohřívač VELIS EVO je plochý elektrický zásobníkový ohřívač vody Italského designu s povrchem v elegantní bílé barvě a s detaily v barvě stříbrného kovu s oblými liniemi a plochým tvarem. Díky hloubce pouhých 27 cm a možnosti zvoli

Cena s DPH 6 575 Kč
Cena bez DPH 5 434 Kč
Skladem

množství 
 
 
Kategorie: Elektrické bojlery
Kód: 3626147
Záruka:
Výrobce:
 
Splátková kalkulačka
 
Ohřívač VELIS EVO je plochý elektrický zásobníkový ohřívač vody Italského designu s povrchem v elegantní bílé barvě a s detaily v barvě stříbrného kovu s oblými liniemi a plochým tvarem. Díky hloubce pouhých 27 cm a možnosti zvolit svislou nebo vodorovnou instalaci šetří ohřívač VELIS EVO místo a dobře zapadne do každé koupelny.
Ohřívač je vybaven funkcí ECO EVO, která si pamatuje, kdy a kolik horké vody používáte. Tím snižuje spotřebu elektrické energie až o 14 %. K další úspoře energie přispívá inovativní konstrukce s dvojitou nádrží, která zaručuje, že se při odběru vody ze zásobníku smíchává přitékající studená voda s již ohřátou mnohem pomaleji a jen ve spodní části ohřívače. Tím je udržována teplota již ohřáté vody. K úsporám též přispívá i ekologická polyuretanová izolace.
Ohřívač se vyznačuje také rychlým ohřevem vody. Teplá voda pro sprchování je připravena už za 50 minut.
Celkově tak s tímto ohřívačem můžete ušetřit až 259 kWh ročně, což představuje roční úsporu až 1250 Kč proti tradičnímu elektrickému ohřívači vody průměrného Evropana, co se týče spotřeby horké vody (studie 2007 VHK Ecodesign WH). Úspora se mění v závislosti na kapacitě výrobku.
Chytrý displej slouží pro snadné ovládání teploty a signalizaci připravené sprchy. V bojleru je použit nový vylepšený Elektronický termostat CoreTECH. Příjemným vylepšením je i mimořádně tichý ohřev vody.
Z hlediska bezpečnosti je ohřívač vybaven bezpečnostním systémem ABS 2.0 pro případy přerušení dodávek elektřiny nebo vody.
Dlouhé životnosti je docíleno pomocí dvojité ocelové nádrže s titanovým smaltováním, chytrým samočisticím topným tělesem s titanovým smaltováním.
Záruka je 2 roky, na prorezivění nádrže 7 let.

Možnost instalace: svisle nebo vodorovně
Nádrž: dvojitá
Bezpečnostní ventil: ANO, testovaný na 8 bar
Programování: NE
Funkce ECO: ANO
Provozní tlak: max. 8 bar
Teplota: max. 80°C
Připojení : G 1/2" (studená i teplá voda)
Provedení: plochý, elektrický

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
objem 100 l
výkon 1,5 kW
materiál nádoby ocel se speciálním titanovým smaltem
elektrické napětí 230V, 50 Hz
elektrické krytí IPX4
výška 1251 mm
šířka 506 mm
hloubka 270 mm
hmotnost 32.2 kg
energetická třída B
odkaz externí odkaz
displej ANO
doba ohřevu elektrickou energií 170 minut (dT=45°C)