Bojler FAGOR M-100 ECO elektrický kulatý bílý 2x800W

img
bojler-fagor-m-100-eco-elektricky-kulaty-bily-2x800w-2-38056.jpg
 
 

Elektrický ohřívač M-100 eco značky Fagor je vyroben v duchu ekologie. Náročnost na ohřev je maximálně snížena díky použití nejmodernější technologie, upravenému mísení vody a umístění topného tělesa. Objem 100 l. Eco, mnohem ví

Cena s DPH 4 790 Kč
Cena bez DPH 3 959 Kč
na dotaz
množství 
 
 
Kategorie: Elektrické bojlery
Kód: 911010026
Záruka:
Výrobce: FAGOR
 
 
Elektrický ohřívač M-100 eco značky Fagor je vyroben v duchu ekologie. Náročnost na ohřev je maximálně snížena díky použití nejmodernější technologie, upravenému mísení vody a umístění topného tělesa. Objem 100 l.
Eco, mnohem více než jen ekologie
Eco. Tato tři písmena v sobě zahrnují mnoho let výzkumu, vývoje nových materiálů, výrobních procesů a tisíce testů účinnosti.

Za těmito písmeny leží elektrické ohřívače vody schopné nabídnout stejný komfort, ale nesrovnatelně nižší nároky na spotřebu energie.
Vítají Vás nejúčinnější ohřívače vody.
Vítejte v nové éře Fagor ECO.

Kompletní renovace
V š e c h n y n a š e m o d e l y b y l y zmodernizovány zevnitř i zvenčí.
Největší inovací vnitřního zpracování je například plazmové pájení nebo úprava smaltováním. Vnější část je rovněž vysoce kvalitní a dostala kompletně nový vzhled.

Glazované titanové smaltování při 850° C

Naše topná tělesa vydrží déle. Je to díky tomu, že jsou uložena ve vnitřním ocelovém pouzdře, na kterém je nanesena dvojitá glazovaná vrstva smaltu s jednotnou tloušťkou a perfektní přilnavostí.

Fagor nabízí bezkonkurenční poměr hodnoty peněz za nabízený výrobek, protože smalt zaručuje delší životnost výrobku a odolnost při vyšších teplotách na rozdíl od jiných materiálů
s horšími vlastnostmi.

Velmi atraktivní vzhled
Ohřívače vody Fagor se mohou pochlubit zcela novým vzhledem. To můžete pozorovat na nových displejích a ovládacích panelech. Ovládací panely mají čisté linie, lesklou černou barvu, jsou příjemné na dotek a tvoří na trhu jedinečné spojení funkcí a vzhledu.

Expanzní polyuretanová pěnová izolace bez obsahu CFC a HCFC
Jako izolace je využívána expanzní polyuretanová pěna bez obsahu CFC a HCFC, šetrná k životnímu prostředí, která je vstřikována mezi vnější plášť a vlastní nádobu ohřívače vody. Polyuretanová pěna je produktem směsí polyolu, isokyanátu a expanzního činidla, jež spolu chemicky reagují. Při výrobě tlakově vstřikované polyuretanové pěny na místě montáže se používají přenosné zařízení, které měří a mísí jednotlivé součásti směsi. V procesu výroby pěny musí být velmi pečlivě kontrolovaná teplota a správný poměr jednotlivých komponent.

Nezávislá topná tělesa
Tato tělesa mají delší životnost, protože nejsou v kontaktu s chemickými činidly obsaženými ve vodě. Mohou být také vyměňována bez nutnosti vypuštění celého ohřívače. Díky tomu, že jsou nezávislá, tak ohřívač při výpadku jednoho z nich stále pracuje.

Suché topné těleso
Dalším z bezpečnostních systémů inovovaných výrobků značky Fagor je ochrana proti přehřátí topného tělesa, když ještě těleso není zcela nebo vůbec zaplaveno vodou. Tento nový systém zabraňuje přehřátím tělesa a tím chrání jak výrobek, tak uživatele, před případným poškozením nebo zraněním.

Hlavní výhody:
Nízká rychlost vedení tepla
Významně snižuje náklady na údržbu
Brání vzniku tepelných mostů
Větší jednolitost ochrany
Větší tuhost

Exkluzivní technologie pomalého mísení SlowMIX
Ve snaze zajistit co nejlepší mísení se studenou vodou bez vlivu na teplotu ohřáté vody v nádrži jsme kompletně přepracovali přívod studené vody, aby bylo možné tyto požadavky zajistit.

Jak to funguje?
Náš jedinečný směšovací ventil jemně rozprašuje studenou vodu do teplé tak, aby mísení nemělo podstatný vliv na snížení teploty vody v zásobníku. Touto cestou bráníme spotřebovávání další energie.

Kromě toho je ohřívač umístěn horizontálně, nakloněná topná tělesa ohřívají přicházející studenou vodu rychleji a ještě tak posilují faktor mísení.

EDS zabezpečení (dvojité elektronické zabezpečení)
Nové elektrické ohřívače vody Fagor disponují zdvojeným elektronickým zabezpečením (všechny součástky v bezpečnostním modulu jsou zdvojeny), tím nabízí maximální bezpečnost a funkčnost elektronických zabezpečovacích systémů. Oba mikroprocesory vzájemně kontrolují všechny funkce a komunikují spolu po nezávislé komunikační sběrnici.

Řada M a SLIM

Ohřívače vody řady M a SLIM mají zajímavější vzhled s čistou linií a novým černým lesklým předním ovládacím panelem.

Kompaktní rozměry
Ohřívače SLIM jsou ideálním řešením pro uživatele, kteří je potřebují upevnit do stropu, do úzkých skříněk, které mají speciální kompaktní rozměry.

Válcovitý tvar
Dvoupolohový: horizontální nebo vertikální montáž
Nezávisle opláštěná topná tělesa
Ocelová nádrž s titanovým smaltovaným povlakem, glazovaný při 850° C
Nastavitelný termostat s kontrolkami vpředu
Ochrana proti mrazu
ECO inteligentní režim
Kontrolka zapnutého topného tělesa
Hořčíková anoda
Expandovaná super-izolační polyuretanová pěna bez CFC a HCFC
Čidlo termostatu topného tělesa
Bezpečnostní termostat
Izolační pouzdra
Pojistný ventil
Plášť pokryt epoxidovým nátěrem.