Ohřívač plynový průtokový JUNKERS WRD 11-2 G 23 miniMAXX 19,2 kW

 

Ohřívače řady miniMAXX jsou dobře známé svými minimálními rozměry a přesto vysokým výkonem. Jsou vybaveny multifunkčním displejem v případě verze se zapalováním HydroPower a mají vysoce atraktivní design. Technologie HydroPower, kte

Cena s DPH 8 825 Kč
Cena bez DPH 7 293 Kč
2-4 dny
množství 
 
 
Kategorie: Plynové průtokové ohřívače
Kód: 7701331667
Záruka:
Výrobce:
 
Splátková kalkulačka
 

Ohřívače řady miniMAXX jsou dobře známé svými minimálními rozměry a přesto vysokým výkonem. Jsou vybaveny multifunkčním displejem v případě verze se zapalováním HydroPower a mají vysoce atraktivní design. Technologie HydroPower, kterou firma Junkers představila jako revoluční řešení zapalování bez stálého plamínku, dokáže výrazně snížit spotřebu plynu. Malá turbínka (hydrodynamický generátor) zabudovaná v ohřívači umí vytvořit již při minimálním průtoku vody potřebné množství elektrického proudu pro zapálení hořáku, zabezpečovacích obvodů a signalizace. Vše, co je potřeba pro provoz ohřívače se zapalováním HydroPower je voda a plyn. Jednodušeji to už ani nejde.

Hlavní přednosti:
- minimální rozměr, maximální výkon
- snadná komunikace díky multifunkčnímu displeji
- teplá voda v dostatečném množství, kdykoliv ji budete potřebovat
- výrazně nižší spotřeba plynu díky zapalování HydroPower

Velmi užitečný je multifunkční displej v ovládacím panelu ohřívačů v provedení G. Napájení displeje obstarává voda protékající ohřívačem při otevření některého z odběrných míst tzn., že displej je v provozu jen při odběru vody. Displej v provozu zobrazuje aktuální výstupní teplotu TV popřípadě upozorňuje uživatele na vzniklý nestandardní provozní stav a umožňuje pomocí servisních kódů rychlou diagnostiku a servis.

Všechny plynové průtokové ohřívače miniMAXX mají technologii Powercontrol - plynulou regulaci výkonu, která zabezpečuje udržování stále stejné teploty nezávisle na průtoku. Průtok vody je regulovatelný na vodovodní baterii a regulační ventil plynu je vybaven automatickou plynulou regulací výkonu. Tento systém zaručuje v každém okamžiku konstantní teplotu TV. Množství plynu potřebné pro spalování je přitom automaticky přizpůsobováno.

Hořák ohřívače z nerezové oceli je možné provozovat na zemní plyn a kapalný plyn. Jeho konstrukce umožňuje dosáhnout optimální účinnosti a odpovídá nejvyšším standardům pro spalování. K provozní bezpečnosti přispívají moderní bezpečnostní prvky. Hlídání plamene zajišťuje ionizační elektroda, která v případě poruchy hoření zastaví s pomocí řídící elektroniky přívod plynu do hořáku. Stejně tak dojde k automatickému vypnutí i v případě, kdy dojde ke zpětnému toku spalin v přerušovači tahu vlivem špatného tahu komína nebo vlivem navýšení teploty, a tím k přetopení výměníku. Standardní funkcí je kontrola teploty výměníku a jeho zabezpečení proti přehřátí pomocí bezpečnostního termostatu.

Veškeré použité materiály splňují nejvyšší požadavky na ekologickou recyklovatelnost. Například tepelný výměník je vyroben pouze z mědi, takže odpadají přídavné povrchové úpravy zinkem nebo olovem. Celý výměník tak lze ze 100% recyklovat.