Plynová deska Amica DP 6412 Z
Plynová varná deska Bezpečnostní pojistky hořáků u desky Litinové rošty Elektrické zapalování v knoflíku Barva nerez Rozměry: (V x Š x H) 5,2 x 59 x 52 cm
Cena s DPH | 4 490 Kč |
Cena bez DPH | 3 711 Kč |
WOK hořák 13 cm (3,5 kW)
Pořádáte párty a chcete podávat své oblíbené asijské jídlo připravené v pánvi WOK? Díky hořáku WOK můžete vařit dokonalá jídla. Tento hořák má trojitý plamen a je tak ideální pro přípravu jídel ve velkých hrncích a na smažení ve WOK pánvi.
Bezpečnostní pojistky hořáků u desky
Pokud plamen zhasne v důsledku zalití hořáku nebo průvanu, automatická ochrana uzavře přívod plynu. Je tak zamezeno nebezpečí jeho úniku do prostoru.
Litinové rošty
Litinové rošty jsou nejodolnější a stabilní, současně se velmi snadné je udržovat v čistotě. Litinové rošty zaručují pohodlí a bezpečnost provozu.
Elektrické zapalování v knoflíku
Plynové, kombinováné sporáky a plynové desky Amica jsou vybaveny elektrickým zapalováním. Stačí zmačknout knoflík, následně otočit a vybraný hořák se automaticky zapálí.
Varné zóny
- Malý hořák 4 cm (1,0 kW)
- Střední hořák 6,5 cm (1,8 kW)
- WOK hořák 13 cm (3,5 kW)
Varná deska
- Bezpečnostní pojistky hořáků u desky
- Litinové rošty
- Elektrické zapalování v knoflíku
- Bezpečnostní pojistky hořáků u desky
- Litinové rošty
- Elektrické zapalování v knoflíku
- Barva nerez
- Rozměry: (V x Š x H) 5,2 x 59 x 52 cm