Robotický vysavač Miele Scout RX1

ico Výprodej
ico Doporučujeme
ico Doprava zdarma
img
roboticky-vysavac-miele-scout-rx1-40975.jpg roboticky-vysavac-miele-scout-rx1-40976.jpg
 
 

Robotický vysavač Miele Scout RX1 využívá inteligentního systému Smart Navigation. Díky jeho třem jedinečným funkcionalitám poskytuje efektivnější úklid.

Cena s DPH 13 980 Kč
Cena bez DPH 11 554 Kč
Skladem

množství 
 
 
Kategorie: Robotické vysavače
Kód: MIESCOUTRX1
Záruka:
Výrobce: MIELE
 
 

Robotický vysavač Miele Scout RX1 využívá inteligentního systému Smart Navigation. Díky jeho třem jedinečným funkcionalitám poskytuje efektivnější úklid. Základem je kamera pro přesnou navigaci, kterou doplňuje 10 senzorů, jež zabraňují kolizím s nábytkem či případnému pádu ze schodů. Vše pak uzavírají extra dlouhé postranní kartáče pro efektivní vysávání v rozích a podél stěn. Miele Scout RX1 jednoduše zametá, kartáčuje i vysává v jednom okamžiku. Postranní rotující kartáče nasunou nečistoty pod přístroj, kde už se o ty hrubší postará kartáčový válec a ty jemnější vysaje výkonný motor.

Úklid bez přestávek
Miele Scout RX1 je vybaven vysokokapacitním akumulátorem, díky němuž dokáže pracovat na jedno nabití až 120 minut. Za uvedený čas je schopen vyčistit přibližně 150 m2 a je tak skutečným rekordmanem mezi robotickými vysavači. Pokud by vám náhodou tento výkon nestačil, vysavač si sám během uklízení zajede do nabíjecí základny a po dobití bude pokračovat tam, kde přestal. Kromě toho dosahuje vestavěný akumulátor i po 300 dobíjecích cyklech stejného výkonu, jakoby byl nový.

Naprogramování startu
Scout RX1 umožňuje libovolné naprogramování času, kdy má začít vysávat. Ideálně si ho můžete naprogramovat k práci, když zrovna nejste doma. Scout RX1 začne s vysáváním přesně v určenou dobu a po skončení úklidu se sám vrátí do nabíjecí stanice.

Dvoustupňová filtrace pro čistý vzduch v místnosti
Použitý filtr AirClean se postará, aby vysátý prach zůstal bezpečně ve sběrné nádobě. Dvoustupňová konstrukce filtru filtruje jemné částečky prachu extra důkladně. Můžete se proto spolehnout, že v místnosti bude ještě čistší vzduch, než před vysáváním.

Čisto i pod sedačkou
Nejenom, že Scouta RX1 nevyvedou z míry přechody z rovné podlahy na koberec a překoná i prahy až do výšky 2 cm. Díky svému plochému provedení se bez problémů dostane i pod sedačku, nábytek a na další těžko dostupná místa. Všechno perfektně vyčistí, aby vám poskytl co nejlepší službu.

Praktické dálkové ovládání
Pokud se rozhodnete, že žádný z obsažených programů nevyhovuje vašim potřebám, můžete robota ovládat manuálně. Jednoduchými pokyny jej nasměrujete tam, kde je potřeba odstranit nečistoty. Se vším ostatním už si poradí Scout RX1 sám.

Režimy čistění:

 • Auto - v tomto režimu Scout RX1 automaticky vyčistí všechny požadované plochy.
 • Spot - v režimu Spot vysává Scout RX1 cíleně všechny menší plochy (na drobky a podobně).
 • Corner - v režimu Corner vyčistí Scout RX1 kritické okrajové oblasti ještě jednou.
 • Turbo

Standardní příslušenství:

 • Dálkové ovládání   
 • Dobíjecí stanice   
 • Adaptér   
 • Čisticí kartáč   
 • Ohraničení prostoru: magnetický pásek
 • Náhradní boční kartáče: 2x
 • Náhradní filtr: 2x


Napájení
Typ napájení Bateriové   
Doba nabíjení 117,65 min   
Typ baterie Li-ion   
Doba provozu 117,65 min   

Rozměry a hmotnost
Výška 8,8 cm   
Šířka 35 cm   
Hloubka 35 cm   
Hmotnost 2,87 kg