Solný blok Electrolux 200x300x30 mm s nerezovým držákem

 

Solná deska je vyrobena z růžové kamenné soli, jejíž ložiska se nachází vysoko v Himálaji, a vydrží vysoké i nízké teploty.

Cena s DPH 2 495 Kč
Cena bez DPH 2 062 Kč
2-4 dny
množství 
 
 
Kategorie: Příslušenství
Kód: ELEE2SLT
Záruka:
Výrobce: ELECTROLUX
 
Splátková kalkulačka
 

Přirozený způsob přípravy a podávání lahodných pokrmů

Solná deska je vyrobena z růžové kamenné soli, jejíž ložiska se nachází vysoko v Himálaji, a vydrží vysoké i nízké teploty. Můžete ji používat na varné desce či grilu, v troubě nebo také jako chlazený servírovací tác. Solná deska vám přinese zážitek z dokonale lahodného jídla, ať už jde o jeho uchovávání, přípravu či podávání.

Výhody

  • Se solnou deskou od firmy Electrolux můžete vaše jídlo dochutit přirozeným a zdravým způsobem a dodat mu ještě větší lahodnost.
  • Součástí balení solného desky od firmy Electrolux je i ocelový držák, jehož pomocí můžete připravovat pokrmy na varné desce nebo v troubě a jste tak při přípravě vašich pokrmů flexibilnější.
  • Se solnou deskou můžete připravovat vé pokrmy u stolu, protože zůstane horká, a vaši hosté tak budou mít jedinečný zážitek.
  • Teplota solné desky zůstane stejná, ať je horká nebo vychlazená, a vaše pokrmy si tak uchovají svoji lahodnost i po naservírování.