Bojler FAGOR M-80 ECO elektrický kulatý bílý 2x800W

 

Cena s DPH 4 000 Kč
Cena bez DPH 3 306 Kč
2-4 dny
množství 
 
 
Kategorie: Elektrické bojlery
Kód: 911010025
Záruka:
Výrobce: FAGOR
 
 
Elektrický ohřívač M-80 eco značky Fagor o objemu 75 l je ideální pro 2-3člennou rodinu. Náročnost na ohřev je maximálně snížena díky použití nejmodernější technologie, upravenému mísení vody a umístění topného tělesa.
Eco. Tato tři písmena v sobě zahrnují mnoho let výzkumu, vývoje nových materiálů, výrobních procesů a tisíce testů účinnosti.
Za těmito písmeny leží elektrické ohřívače vody schopné nabídnout stejný komfort, ale nesrovnatelně nižší nároky na spotřebu energie.

Největší inovací vnitřního zpracování je například plazmové pájení nebo úprava smaltováním. Vnější část je rovněž vysoce kvalitní a dostala kompletně nový vzhled.

Glazované titanové smaltování při 850° C

Naše topná tělesa vydrží déle. Je to díky tomu, že jsou uložena ve vnitřním ocelovém pouzdře, na kterém je nanesena dvojitá glazovaná vrstva smaltu s jednotnou tloušťkou a perfektní přilnavostí.

Fagor nabízí bezkonkurenční poměr hodnoty peněz za nabízený výrobek, protože smalt zaručuje delší životnost výrobku a odolnost při vyšších teplotách na rozdíl od jiných materiálů
s horšími vlastnostmi.

Velmi atraktivní vzhled
Ohřívače vody Fagor se mohou pochlubit zcela novým vzhledem. To můžete pozorovat na nových displejích a ovládacích panelech. Ovládací panely mají čisté linie, lesklou černou barvu, jsou příjemné na dotek a tvoří na trhu jedinečné spojení funkcí a vzhledu.

Expanzní polyuretanová pěnová izolace bez obsahu CFC a HCFC
Jako izolace je využívána expanzní polyuretanová pěna bez obsahu CFC a HCFC, šetrná k životnímu prostředí, která je vstřikována mezi vnější plášť a vlastní nádobu ohřívače vody. Polyuretanová pěna je produktem směsí polyolu, isokyanátu a expanzního činidla, jež spolu chemicky reagují. Při výrobě tlakově vstřikované polyuretanové pěny na místě montáže se používají přenosné zařízení, které měří a mísí jednotlivé součásti směsi. V procesu výroby pěny musí být velmi pečlivě kontrolovaná teplota a správný poměr jednotlivých komponent.

Nezávislá topná tělesa
Tato tělesa mají delší životnost, protože nejsou v kontaktu s chemickými činidly obsaženými ve vodě. Mohou být také vyměňována bez nutnosti vypuštění celého ohřívače. Díky tomu, že jsou nezávislá, tak ohřívač při výpadku jednoho z nich stále pracuje.

Suché topné těleso
Dalším z bezpečnostních systémů inovovaných výrobků značky Fagor je ochrana proti přehřátí topného tělesa, když ještě těleso není zcela nebo vůbec zaplaveno vodou. Tento nový systém zabraňuje přehřátím tělesa a tím chrání jak výrobek, tak uživatele, před případným poškozením nebo zraněním.

Hlavní výhody:
Nízká rychlost vedení tepla
Významně snižuje náklady na údržbu
Brání vzniku tepelných mostů
Větší jednolitost ochrany
Větší tuhost

Exkluzivní technologie pomalého mísení SlowMIX
Ve snaze zajistit co nejlepší mísení se studenou vodou bez vlivu na teplotu ohřáté vody v nádrži jsme kompletně přepracovali přívod studené vody, aby bylo možné tyto požadavky zajistit.

Jak to funguje?
Náš jedinečný směšovací ventil jemně rozprašuje studenou vodu do teplé tak, aby mísení nemělo podstatný vliv na snížení teploty vody v zásobníku. Touto cestou bráníme spotřebovávání další energie.

Kromě toho je ohřívač umístěn horizontálně, nakloněná topná tělesa ohřívají přicházející studenou vodu rychleji a ještě tak posilují faktor mísení.

EDS zabezpečení (dvojité elektronické zabezpečení)
Nové elektrické ohřívače vody Fagor disponují zdvojeným elektronickým zabezpečením (všechny součástky v bezpečnostním modulu jsou zdvojeny), tím nabízí maximální bezpečnost a funkčnost elektronických zabezpečovacích systémů. Oba mikroprocesory vzájemně kontrolují všechny funkce a komunikují spolu po nezávislé komunikační sběrnici.

Řada M a SLIM

Ohřívače vody řady M a SLIM mají zajímavější vzhled s čistou linií a novým černým lesklým předním ovládacím panelem.

Válcovitý tvar
? Vertikální montáž (M-30 eco)
? Dvoupolohový: horizontální nebo vertikální montáž (M-50 eco)
? Možnost instalace do kuchyňské skříňky (M-30 eco)
? Nezávisle opláštěná topná tělesa
? Ocelová nádrž s titanovým smaltovaným povlakem, glazovaný
při 850 °C
? Nastavitelný termostat s kontrolkami vpředu
? Ochrana proti mrazu
? ECO inteligentní režim
? Kontrolka zapnutého topného tělesa
? Hořčíková anoda
? Expandovaná super-izolační polyuretanová
pěna bez CFC a HCFC
? Čidlo termostatu topného tělesa
? Bezpečnostní termostat
? Izolační pouzdra
? Pojistný ventil
? Plášť pokryt epoxidovým nátěrem
? Energetická třída C