Pračka Samsung WW 70K5210UW/LE

 

Cena s DPH 9 990 Kč
Cena bez DPH 8 257 Kč
2-4 dny
množství 
 
 
Kategorie: Předem plněné
Kód: SAMWW70K5210UW
Záruka:
Výrobce: SAMSUNG
 
Splátková kalkulačka
 

Automatická pračka předem plněná s unikátními dvířky AddWash!!!

 Unikátní AddWASH dvířka. Jednoduše přidejte prádlo nebo aviváž. Kdykoliv během praní! Už žádné liché ponožky!

 AddWash – Přidání prádla kdykoliv během praní
 Revoluční funkce AddWash nových praček Samsung přináší řešení v podobě AddWash dvířek. Umožňují přidat oblečení kdykoliv během prací fáze. Stačí zmáčknout tlačítko „pauza“, otevřít AddWash dvířka a pokračovat v praní. Dalším přínosem je možnost přidání prádla nebo aviváže v určité prací fázi, např. během máchání nebo odstřeďování.

 

 

 • unikátní addWash dvířka!
 • maximálně úsporná = energetická třída A+++ (-30%)
 • kapacita 7 kg prádla
 • 1200 ot./min.
 • záruka 10 let na digitální invertor motor
 • funkce Smart Check rozpozná a diagnostikuje problémy v rané fázi
 • technologie EcoBubble zajišťuje kvalitní a šetrné praní
 • funkce BubbleSoak pro silně zašpiněné prádlo
 • keramické topné těleso s dvojitou povrchovou úpravou proti usazování vodního kamene
 • dětská pojistka
 • (V x Š x H): 85 x 60 x 55 cm


Automatická pračka předem plněná s AddWash funkcí

 

 • AddWash speciální dvířka pro snadné vkládání prádla v průběhu pracího cyklu jakož i fáze máchání a odstřeďování
 • Digitální invertorový motor s 10letou zárukou
 • Technologie EcoBubbleTM zajišťuje kvalitní a šetrné praní
 • Funkce BubbleSoak pro silně zašpiněné prádlo
 • Funkce Smart Check rozpozná a diagnostikuje problémy v rané fázi
 • Keramické topné těleso s dvojitou povrchovou úpravou proti usazování vodního kamene
 • Inovovaný diamantový buben s otvory ve tvaru diamantů
 • Komfortní dotyková tlačítka Touch Control pro snadnou obsluhu
 • Crystal GlossTM Design v tmavém provedení

Vybavení pračky:

 • Počet programů a speciálních funkcí 14+8
 • 14 programů: Super Eco Wash - účinné, šetrné a úsporné praní, Bavlna, Časté praní, Outdoorové prádlo, Dětská péče, Ložní prádlo, Jemné, Tmavé oblečení, Čištění bubnu, Syntetika, Vlna, Odstředění, Máchání s odstředěním8 přídavných možností: Bubble Soak - program pro silně zašpiněné prádlo, Intenzivní, Předpírka, Rychlý 15'/30', Dětský zámek, Odložený konec praní 3-19 hod

Rozměry (Š x V x H) 600 x 850 x 550 mm
Maximální náplň prádla 7 kg
Účinnost odstřeďování B
Max. počet otáček při odstřeďování 1200 ot./min.
Energetická třída A+++(-30%)
Spotřeba energie 122 kWh/rok
Hlučnost praní/odstřeďování 54/74 dB
Spotřeba vody 7400 l/rok
Váha spotřebiče 61 kg
Displej LED
Samočistící filtr

Pravděpodobně jste vysledovali, že spuštění praní je pro vaše děti signálem pro to, aby z netušených koutů svého pokoje začaly vytahovat tu oblíbený ušpiněný svetr, který si zítra bezpodmínečně musí vzít do školy, tu zpocený dres, který je nutno ihned vyprat. Jenže pračka už pracuje a do rozjetého vlaku je těžké naskočit.

Právě v takové chvíli oceníte jedinečná dvířka AddWash, díky kterým můžete kdykoli během pracího cyklu vložit další prádlo do pračky. Tuto funkci využijete i pro ručně přeprané prádlo, které přidáte do pračky ke konci cyklu jen na vymáchání. Váha spotřebiče 61 kg
Displej LED
Samočistící filtr
Pračka Samsung, která spadá da energetické třídy A+++, disponuje velkým bubnem, který pojme až 7 kg prádla a nabízí rychlost 1200 ot./min., 14 programů a 8 speciálních funkcí. O vaše prádlo se postará jako o vlastní - prací buben s výstupními otvory ve tvaru diamantu chrání svěřené textilie před poškozením a je k prádlu maximálně šetrný.


Studená sprcha vítána
Pračka Samsung disponuje převratnou technologií Eco Bubble™, která vstřikuje do pracího prostředku vzduch a vodu, čímž ještě před zahájením pracího cyklu vytváří hustou pěnu. Vznikají tak bublinky, které pronikají do prádla rychleji než koncentrovaný prací prostředek. Prádlo tak můžete prát ve studené vodě stejně účinně jako při použití teplé vody, čímž ušetříte energii. Čas naopak uspoříte pomocí programu SuperSpeed, který výrazně zkracuje dobu odstřeďování. Do hodiny je vaše prádlo čisté, aniž by byla ohrožena kvalita praní.

Sám sobě opravářem
Představte si, že v případě potíží nebudete muset volat opraváře, protože pračka vám sdělí, jak je vyřešit. Nová pračka Samsung je vybavena inovativní technologií Smart Check. Tato technologie rozpoznává a diagnostikuje chyby v jejich počáteční fázi a poskytuje snadná řešení. Tak to dopadne, když si domluví rande chytrá pračka s chytrým telefonem.

Větší než malé množství skvrn
Pokud hraje vaše prádlo různými skvrnami, nabízí se funkce Bubble Soak. Tato půlhodinka strávená v lázni z aktivní pěny přidaná před hlavním pracím cyklem a vaše prádlo bude krásně čisté bez vysokých teplot nebo zbytečných chemických přípravků.

prádlo vypere pračka. Kdo však vypere pračku?
Aniž byste si to možná uvědomili, tak při každém praní se v bubnu pračky ukládají zbytky pracích prostředků a špíny z tkanin, které jsou mimořádně lákavé pro různé bakterie.

U pračky Samsung si nemusíte lámat hlavu tím, jak buben vyčistíte. Po každém 40. praní vás pračka sama upozorní, že je načase spustit program Ekologického čištění bubnu – a to bez chemie, pouze vysokou teplotou.

Aby dlouho vydržela v kondici
Výrobce Samsung nabízí řadu řešení, aby vám pračka sloužila co nejdéle. Tak například keramické topné těleso je opatřeno speciální povrchovou úpravou, díky které se na něm neusazuje vodní kámen, což přispívá k jeho dlouhověkosti.

Na digitální motor pračky, který je díky permanentnímu magnetu tišší a ekonomičtější, je dokonce poskytována 10letá záruka.